Wyrafinowane projekty na zamówienie

Kunsztowna umywalka, niebanalne, oryginalne wyroby kamieniarskie z marmuru i granitu

Usługi kamieniarskie jakie wykonuję to nie tylko pogotowie kamieniarskie i prace budowlane. Jestem artystą i największą przyjemność sprawia mi wykonanie wymagającego projektu takiego jak efektowna umywalka z marmuru na specjalne życzenie, spełniająca najwyższe wymagania Klienta. Kocham rzeźbę, uwielbiam tworzyć dla domu. Do własnej łazienki wykonałem barokową, piękną pułę z marmuru oraz mydelnice na umywalkę. W mojej galerii możesz zobaczyć kilka projektów, nie są to jednak zlecenia częste ponieważ na takie produkty decydują się osoby stawiające na wysoki standard pomieszczeń typu apartamenty, zabytkowe pałace.

Masz ideę? Chcesz odtworzyć jakiś projekt?

Nie ograniczam swoich możliwości – zrekonstruuję na życzenie lub stworzę dowolny projekt jaki przedstawisz. Prześlij rysunek, rzeźbę, czy szkic.

Na życzenie wykonam nie tylko blaty kuchenne, umywalki czy ociekacze ale pomogę dobrać materiał, zrobię specjalistyczny szkic oraz nauczę Cię, jak dbać o Twoje nowe meble.

Usługi kamieniarskie w zakresie mebli kuchennych – blaty kuchenne z kamienia, parapety, ociekacze, zlewy.

Usługi kamieniarskie dla Twojej łazienki – na zamówienie wykonam przepiękną, oryginalną, ręcznie robioną umywalkę, by Twoja łazienka nabrała szyku i klasy.

Usługi kamieniarskie dla domu – schody, posadzki kamienne, wykwintne kominki w dowolnym stylu.

Jeśli chcesz zobaczyć moje prace, wejdź do mojej galerii oraz czytaj mojego bloga.

[contact-form-7 id=”334″ title=”Formularz kontaktowy”]