Renowacja posadzki z kamienia

Renowacja posadzki z kamienia – renowacja podłogi z marmuru i granitu

Posadzka z marmuru lub granitu to wdzięczny wystrój wnętrza, który najbardziej podkreśla charakter pomieszczenia. Kunsztowna podłoga z miejsca podnosi standard mieszkania na wyższy ciesząc oko właściciela. W ostatnich latach Klienci bardziej chętnie patrzą w stronę podłogi z marmuru ponieważ mimo większych początkowo kosztów położenia takiej posadzki, pieniądze zwracają się w przeciągu pierwszych lat. Podłoga z granitu lub marmuru jest bardzo trwałą powierzchnią na lata. Odpowiednio konserwowana i odświeżana może nie stracić blasku przez długi, długi czas.

Czynniki wpływające na niszczenie posadzki z kamienia

Najczęstszymi czynnikami mechanicznymi, jakie niszczą posadzkę z kamienia to piasek i sól powszechnie używane na naszych drogach w okresie zimowym. Natężenie ilości osób poruszających się po powierzchni – na przykład w biurze czy urzędzie, w sklepie, salonie…  Używanie nieodpowiednich środków chemicznych do mycia podłogi może także przyczynić się do powstawania w niej uszkodzeń chemicznych. Proces renowacji podłogi ma za zadanie przywrócić jej wcześniejszy blask. Podczas renowacji posadzki dokonuje się wyrównania powierzchni, wygładzenia zarysowań poprzez celowe „zniszczenie” starej, nieestetycznej warstwy i nadanie jej nowej jakości; odporności na nowe zabrudzenia, zarysowania.

Zniszczona podłoga z marmuru, granitu – renowacja posadzki

Zniszczona podłoga z marmuru lub granitu szpeci Twoje wnętrze? Niefortunna plama, pęknięcie w posadzce, inne uszkodzenia? Bardzo chętnie pomogę naprawić ten problem. Specjalizuję się w naprawie uszkodzeń posadzek wykonanych z marmuru, granitu i innego rodzaju materiału. Odnowię i zabezpieczę Twoją podłogę w salonie, kuchni czy łazience. Po zabiegach powierzchnia będzie zaimpregnowana i bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Zaskoczy Cię jej nowy blask.

Zadzwoń lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy zostawiając wiadomość w czym rzecz. Przyjadę na oględziny i ustalimy plan działania.

A jeśli chciałbyś sprawić w swoim domu podłogę z marmuru lub granitu – zapraszam do kontaktu, przedstawię swoje możliwości 🙂

[contact-form-7 id=”334″ title=”Formularz kontaktowy”]