Naprawa uszkodzeń kominka, parapetu, blatów

Uszkodzony kominek, parapet lub blat z marmuru, granitu? Nowa balustrada?

Naprawa uszkodzeń mechanicznych kominka czy innej powierzchni z kamienia jest realna. Jeśli zdarzył się wypadek i na obudowie z kominka powstała rysa, uszczerbek mogę Ci pomóc. Kominek stracił dawną świetność, chciałbyś zmienić jego design? Skontaktuj się ze mną, powiem Ci co mogę dla Ciebie zrobić. Mogę zdjąć kolor z kamienia i zamienić na inny. Dokonam renowacji kominka, naprawy uszkodzeń, zarysowań, renowacji ornamentów.

Kupujesz mieszkanie wykończone marmurem lub granitem?

Najczęściej mieszkania z rynku wtórnego noszą już znamiona czasu – konkretnie piszę tutaj o elementach z marmuru lub granitu. Jeśli wszedłeś w posiadanie takiego lokum i chciałbyś je odświeżyć, to masz różne możliwości. Nie musisz decydować się na kosztowny remont, ponieważ powierzchnie z kamienia typu parapety czy blaty z marmuru można z powodzeniem odnowić. Oferuję renowację porysowanych parapetów lub blatów w kuchni, łazience czy przedpokoju. Odnowię je, naprawię rysy i popękania. Wypoleruję by wyglądały jak nowe!

Odnowienie balustrady i ogrodzenia – renowacja rzeźb

Jeśli chciałbyś odnowić kamienną balustradę, ogrodzenie z marmuru lub granitu czy po prostu przywrócić im dawny blask serdecznie się polecam. Oferuję także uzupełnianie ubytków w rzeźbach i fontannach ogrodowych, czyszczenie i odnowienie piaskowca.