Usługi kamieniarskie dla Twojego domu

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą moich usług. Zajmuję się kamieniarstwem mieszkaniowym i tym właśnie się specjalizuję – nie ograniczam jednak swoich możliwości do robienia parapetów 😉

Na życzenie wykonam nie tylko blaty kuchenne, umywalki czy ociekacze ale pomogę dobrać materiał, zrobię specjalistyczny szkic oraz nauczę Cię, jak dbać o Twoje nowe meble.

Usługi kamieniarskie w zakresie mebli kuchennych – blaty kuchenne z kamienia, parapety, ociekacze, zlewy.

Usługi kamieniarskie dla Twojej łazienki – na zamówienie wykonam przepiękną, oryginalną, ręcznie robioną umywalkę, by Twoja łazienka nabrała szyku i klasy.

Usługi kamieniarskie dla domu – schody, posadzki kamienne, wykwintne kominki w dowolnym stylu.

Jeśli chcesz zobaczyć moje prace, wejdź do mojej galerii oraz czytaj mojego bloga.

Usługi kamieniarskie dla domu – jestem do Twojej dyspozycji

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem kamienia w swoim wnętrzu, a stracił on już swoją świetność to niewykluczone, że mogę Ci pomóc.

Usługi kamieniarskie – renowacja podłogi z kamienia, blatu czy odnowa parapetów. Skontaktuj się ze mną, przyjadę na oględziny i powiem Ci na czym stoisz. Nie musisz od razu inwestować w nową podłogę, czy blaty za 5 tysięcy złotych. Pozwól spróbować najpierw mi. Niejednokrotnie pomagałem Klientom w ten właśnie sposób. Kamień kryje w sobie wiele tajemnic, prawie wszystkie je znam 😉

To dla mnie wyzwanie.