Usługi kamieniarskie warszawa – kamieniarz Warszawa

Usługi kamieniarskie jakie oferuję, zadowolą największego smakosza sztuki i wybrednego Klienta. Zajmuję się także pogotowiem kamieniarskim na terenie Warszawy i okolic. 

Rekonstrukcja uszkodzeń kominka, parapetu czy odnowienie podłogi z kamienia – zadzwoń do mnie i przedstaw swój problem, być może będę mógł pomóc a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze na nowym produkcie. Rysa, pęknięcie, odłamanie czy po po prostu zmatowienie i upływ czasu – mam w zanadrzu wachlarz możliwości by przywrócić powierzchni dawny blask.

Na zamówienie stworzę dla Ciebie unikatowe blaty kuchenne z kamienia, oryginalne i z najlepszych materiałów. Wykonuję pomiar oraz zrealizuję projekt specjalnie pod Twoje potrzeby. Razem dobierzemy rodzaj kamienia, blaty kuchenne z konglomeratu, blaty kuchenne z granitu, własnoręcznie naszkicuję oraz wytnę każdy element Twojego zamówienia.

Kominki z granitu – wykonam dla Ciebie obudowę kominka na wzór, jaki sobie zażyczysz! Ciepło i przyjemną atmosferę w Twoim domu masz gwarantowaną. Ty marzysz – ja realizuję. Dla Ciebie stworzę od podstaw z najdrobniejszym szczegółem kominek renesansowy. Chcesz poszaleć? Jestem otwarty i na postmodernistyczne, nowoczesne pomysły. Żaden projekt mi nie straszny!

Podłogi z marmuru to najbardziej ekskluzywny produkt. Kamienne podłogi z granitu prezentują się przepięknie, a ponadto są trwałe i na lata. Polecam się serdecznie, pomogę dobrać materiał oraz kolor. Dopasuję Twoją wymarzoną podłogę z kamienia do Twoich oczekiwań i Twojego domu.

Oferuję także renowację rzeźb, balustrad i kucie liter. Moje ostatnie prace to kucie celtyckich run na kamieniu pamiątkowym. Odnawiam pomniki, rzeźby, fontanny oraz nie jest mi obca renowacja płaskorzeźby z piaskowca. Własnoręcznie odnowiłem wiele zabytków na Warszawskiej Starówce, brama Uniwersytecka i tamtejsze rzeźby to także moja robota.

Kamieniarstwo moja pasja – z czego tworzę?

Kuchenne blaty polecam z granitu, konglomeratu lub spieku. Najlepszy materiał na kominki to  marmur, granit oraz piaskowiec. Najtrwalsze i wytrzymałe podłogi tworzy się z granitu i marmuru. Do łazienki polecam bogaty we wzór marmur oraz zjawiskowy onyks. Na rynku jest wiele pięknych wzorów kamienia, pomogę Ci dobrać odpowiedni rodzaj do Twojego wnętrza. Wprowadzę w tajniki konserwacji, by Twoja powierzchnia była pełna blasku na długo.

A teraz coś o mnie – usługi kamieniarskie – kamieniarz z pasją tworzenia.

Witam na stronie mojej firmy. Od 2001 roku pracuję jako kamieniarz w Warszawie, szkoliłem się u najlepszych mistrzów w fachu kamieniarskim. Usługi kamieniarskie to moja pasja, posiadam bardzo duże doświadczenie i zajmę się Twoimi potrzebami kompleksowo. Większość kamieniarzy na rynku stworzy dla Ciebie piękną aranżację ale w odróżnieniu ode mnie nie zadba o późniejszą renowację kamienia. Tworzę niewielki zakład nastawiony na specyficzne potrzeby Klienta, możesz mieć pewność, że moje produkty będą piękne na lata, a nie do pojawienia się pierwszych rys i zmatowień.

Oferuję solidne i fachowe wyroby ściśle dopasowane do potrzeb i marzeń:

Pogotowie kamieniarskie w Warszawie i okolicach:

  • renowacja parapetów
  • naprawa kominka
  • renowacja podłogi z kamienia
  • zniszczone blaty w kuchni? Zadzwoń!
  • renowacja kamienia

Blaty kuchenne z kamienia, blaty z marmuru i blaty kuchenne z granitu

Schody z kamienia i kamienne podłogi z granitu, podłogi z marmuru

Parapety z marmuru

Kucie liter na zamówienie Warszawa

Renowacja rzeźb i balustrad